Çerez Örnek
canlı destek

İç Denetçiler

OZAN GÜNEŞTEK

İÇ DENETÇİ

1977 yılında Manisa’da doğdu. 1994 yılında İzmir Maliye Meslek Lisesini bitirdi. Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümünden 1998 yılında mezun oldu.

1999 yılında Maliye Bakanlığı Tasfiye İşleri Genel Müdürlüğünde memur olarak göreve başladı. 2001 yılında Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğünün açtığı sınavı kazanarak Muhasebe Denetmen Yardımcısı kariyer meslek mensubu olarak İzmir Defterdarlığında göreve başladı, surasıyla Manisa, Kars Defterdarlıklarında Muhasebe Denetmen Yardımcısı ve Muhasebe Denetmeni olarak görev yaptı. 5018 Kanun yürürlüğe girdikten sonra  açılan sınavı kazanarak Maliye Bakanlığı Devlet Muhasebe Uzmanı olarak görev yaptı.

2007 yılından itibaren Ege Üniversitesi’nde İç Denetçi olarak çalışmaktadır.

A4 düzeyinde Kamu İç Denetçi Sertifikası ile CGAP (Certified Government Auditing Professional) sertifikalarına sahiptir.

 

KADİR ÖZTÜRK

İÇ DENETÇİ

1977 yılında Ankara’da doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimlerini Ankara’da tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Maliye Bölümünden 1998 yılında mezun oldu.

1999 yılında Adalet Bakanlığı CTE Genel Müdürlüğünde İdare Memurluğu ve II. Müdürlük yaptı. Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğünün  açtığı sınavı kazanarak Muhasebe Denetmen Yardımcısı kariyer meslek mensubu olarak Ankara Defterdarlığında göreve başladı. Sırasıyla Ankara, İzmir, Urfa Defterdarlıklarında Muhasebe Denetmen Yardımcısı ve Denetmen olarak görev yaptı. 5018 Kanun yürürlüğe girdikten sonra açılan sınavı kazanarak Maliye Bakanlığı Devlet Muhasebe Uzmanı olarak görev yaptı.

2007 yılından itibaren Ege Üniversitesi’nde İç Denetçi olarak çalışmaktadır.

A4 düzeyinde Kamu İç Denetçi Sertifikası ile CGAP (Certified Government Auditing Professional) sertifikalarına sahiptir.

 

FATMA ZENGİN

İÇ DENETÇİ

1976 yılında Tokat’ın Erbaa İlçesinde doğdu. 1993 yılında Çarşamba Ticaret Meslek Lisesinden mezun oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünü 1998 yılında bitirdi.

1998 yılında Maliye Bakanlığı Giresun Defterdarlığında memur olarak göreve başladı. 2001 yılında Maliye Bakanlığının açmış olduğu kariyer meslek sınavını kazanarak Muhasebat Genel Müdürlüğünde sırasıyla Muhasebe Denetmen Yardımcısı ve Muhasebe Denetmeni görevlerine atandı. Kayseri, Samsun ve Gümüşhane Defterdarlıklarında Muhasebe Denetmen Yardımcısı ve  Muhasebe Denetmeni olarak görev yaptı.

2007 yılında Gaziantep Üniversitesinde İç Denetçi görevine atandı. 2008 yılından itibaren de Ege Üniversitesi’nde İç Denetçi olarak görev yapmaktadır.

Evli ve bir çocuk annesidir.

A3 düzeyinde Kamu İç Denetçi Sertifikası ile CGAP (Certified Government Auditing Professional) sertifikalarına sahiptir.

 

GÜLCAN SOMAN

İÇ DENETÇİ

1980 yılında Ankara’da doğdu. 1998 yılında Ankara Kurtuluş Lise ’sinden mezun oldu. Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği Bölümünden 2003 yılında mezun oldu.

Memuriyet hayatına 2003 yılında Havelsan A.Ş de Yazılım Mühendisi olarak başladı. 2006-2007 yıllarında Rapid Yazılım da Uzman Yazılım Mühendisi olarak çalıştı. 2007-2017 yılları arasında DSİ Genel Müdürlüğü’nde önce Yazılım Uzmanı  daha sonra Veritabanı Yöneticisi olarak  görev yaptı. 2017 yılından itibaren  Ege Üniversitesi’nde  İç Denetçi olarak  çalışmaktadır.

Evli ve bir çocuk annesidir.

A1 düzeyinde Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahiptir.

İyi derecede İngilizce ve temel seviyede Almanca bilmektedir.

 

 

 

GİZEM TELCİ

İÇ DENETÇİ

1988 yılında İzmir’de doğdu.  2005 yılında Konak Anadolu Lisesinden mezun oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünü 2010 yılında bitirdi.

Hazine ve Maliye Bakanlığının açtığı sınavı kazanarak Mali Hizmetler Uzman Yardımcısı kariyer meslek mensubu olarak 2011 yılında Ege Üniversitesinde göreve başladı.

2022 yılından itibaren Ege Üniversitesi’nde İç Denetçi olarak görev yapmaktadır.

Evli ve bir çocuk annesidir.

A1 düzeyinde Kamu İç Denetçi sertifikasına sahiptir.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ